Ara

FİNNET 2000 Plus’ı Satın Al

Borsadaki artıları keşfetmek için FİNNET 2000 Plus’ı Hemen Satın Alın.
Satın Al

FİNNET 2000 Plus'a Reklam Verin

Reklamlarınızı Finnet 2000 Plus'da yayınlayın, hedef kitlenize kolayca ulaşın.
Reklam Verin

Görüş Ve Önerileriniz

Görüş ve Önerilerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
İletişim

BORSADA BUGÜN

BİST 100 endeksi, {{Seans_Gunsonu1}} yüzde {{EndeksSeansGetiri}}{{EndeksSeansGetiri}}{{EndeksSeansGetiri}}, {{EndeksKapanis}} puandan kapattı. {{Seans_Gunsonu2}} içerisinde en düşük {{EnDusuk}}, en yüksek {{EnYuksek}} puanı gören BİST 100 endeksi, dünkü kapanışının {{EndeksDegisimFark}}. Endeksin dolar bazında fiyatı ise {{KapanisDolarBazli}}$ seviyesinde bulunuyor.

Tümü İçin Tıklayınız

Borsada sektörel ve ulusal endekslerin {{YukselenEndeksAdet}} tanesi {{Seans_Gunsonu1}} yükselişle tamamlarken {{DusenEndeksAdet}} tanesi ise {{Seans_Gunsonu1}} düşüşle tamamladı. En çok değer kazanan endeks %{{EndeksDeger1}} artışla {{EndeksAd1}} endeksi olurken, en çok değer kaybeden endeks %{{EndeksDeger2}} kayıpla {{EndeksAd2}} endeksi oldu.

Borsada işlem gören hisse senetleri içerisinde endekse dahil olan toplam 100 hissenin, {{KazandiranHisseAdet}} tanesi değer kazanırken, {{KaybettirenHisseAdet}} tanesi ise değer kaybetti. BİST 100 endeksine dahil hisselerin işlem hacimleri toplamı {{EndeksHacimTL}} Bin TL ({{EndeksHacimUSD}} bin $) oldu. Bu hacmin borsa toplam işlem hacmi içindeki oranı %{{HacimOran}} olarak gerçekleşti.

SON DAKİKA EKONOMİ HABERLERİ

Tümünü Göster

SEANS İSTATİSTİKLERİ - BİST 100

En Çok Yükselen Hisseler - BİST 100

En Çok Düşen Hisseler - BİST 100

En Çok işlem Gören Hisseler (TL) - BİST 100

En Çok İşlem Gören Hisseler (Adet) - BİST 100

SEKTÖRLERDE SON DURUM

TAHVİL / BONO

REPO PİYASASI

MERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI

SERBEST PİYASA DÖVİZ KURLARI

ALTIN